Przejdź do treści

Bitumer – Materiały do naprawy dróg

Firma Bitumer to producent materiałów do naprawy dróg. Oferuje najwyższej jakości materiały w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. W swojej ofercie posiada nie tylko masy zalewowe na zimno i ciepło, ale także zaprawy naprawcze szybkowiążące, taśmy asfaltowe, asfalt upłynniony i konfekcjonowany oraz farby drogowe. Ponadto oferuje specjalistyczną chemię do naprawy i konserwacji nawierzchni. 

Rozwiązania oferowane przez firmę Bitumer cieszą się dużą popularnością zarówno w Polsce jak i Europie. Co rok zwiększa się liczba firm, które nawiązują współpracę z firmą Bitumer.

 Dzięki współpracy z laboratoriami w całym kraju firma jest stanie przeprowadzić badania rozwojowe i dedykowane. Dzięki zapleczowi technologicznemu i doświadczeniu w branży asfaltowej, Bitumer cały czas rozwija swoją ofertę i jest w stanie tworzyć produkty odpowiadające wymogą każdego klienta. Ponadto firma na swoim blogu dzieli się informacjami i poradami jak najlepiej używać materiałów wykorzystywanych do budowy i naprawy dróg.
Bitumer Sp. z o. o. ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
tel: +48 58 306 71 74
fax: +48 58 306 71 74
bitumer@bitumer.pl
https://bitumer.pl