Przejdź do treści

Kawa i zabawa w Gdyni

No i te wspaniałe stada książkowych grzbietów! Tuż przy schodach-siedziskach prężą się wspaniałości księgarskie – można poczytać na miejscu albo zaopatrzyć się w dobry tytuł. Możecie też wpaść do Kahawy z własnym kubkiem i zgarnąć kawę na wynos.

Wynik szacunku dla naszych gości, ich potrzeb i gustów. Również efekt profesjonalizmu naszego zespołu, skupiającego doskonałych i kompetentnych baristów, sommelierów, barmanów, kelnerów i kucharzy. Wszyscy razem pracujemy na satysfakcję naszych gości – Twoje zadowolenie z wizyty w Bistro Pierre jest źródłem naszego dobrego samopoczucia i spełnienia. Jeśli szukasz miejsca, które przyjaźnie przyjmie Ciebie i całą rodzinę, trafiłeś pod właściwy adres.

Od specjalnej kawy po bezpłatne seanse filmowe, wegańskie desery i dyskusje związane z podróżami, tętniąca życiem gdańska scena kawiarni zapewni odwiedzającym dobry wgląd w lokalne życie i jego obecne obsesje. Oto nasz przewodnik po dziesięciu najlepszych miejscach które oferuje to miasto. Jest to zdecydowanie kawiarnia typu speciality. Znajdziesz tutaj ogromny wybór kawy, a także alternatywne metody parzenia takie jak chemex, aeropress.

Pamiętaj, że każdej chwili możesz dołączyć do zabawy w kawiarnia Gdynia. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych naszych gości przygotowaliśmy pokój rodzinny w którym możesz przewinąć, nakarmić lub utulić dziecko. Skąd bierze się nasz sukces i w czym tkwi tajemnica najlepszego smaku tworzonych słodkości? Własna, niepowtarzalna receptura to dopiero początek.

Na drugiej pozycji natomiast uplasował się „śmierdziel”, czyli pasażer, który nieprzyjemnie pachnie. Podium z kolei zamyka „głośny i dumny”. Okazuje się, że nic tak nie irytuje klientów linii lotniczych jak podróżujący, którzy głośno ze sobą rozmawiają. Nagrodą za uzupełnienie menu jest zazwyczaj kupon na ruletkę.