Przejdź do treści

Kawa to idealnie uzupełnienie każdego wydarzenia

Znajdziecie tu trochę historii, trochę polityki, trochę spraw społecznych, nawet trochę nauki, a także przepisów kulinarnych. I wiele innych spraw, by każdy z nas mógł tu miło spędzić czas przy porannej kawie czy wieczornym piwie. Jednak w fali zalewających nas informacji sprawy Gdyni pozostają dla nas najważniejsze i chcemy, by to Miasto – tak drogie naszemu sercu – stało się faktycznie Strefą Prestiżu. Kawa to idealnie uzupełnienie każdego wydarzenia. Zwłaszcza w de Paris Gdynia – wyjątkowa kawiarnia w Gdyni Sprzyja ciekawym rozmowom i budowaniu relacji. Zaproś na swój event mobilną kawiarnię i spraw, że goście zapamiętają Twoją firmę na długo.

Lubię klimat tej kawiarni, dyskretne tło muzyczne, wpadam z przyjemnością na kawę czy piwo, spotkać się że znajomymi czy też obejrzeć filmy. Doceniam kreatywność właścicieli Starego Kadru i ich starania o to, aby przeżyć, aby pomóc innym, aby nadal być na mapie znanych lokali Gdańska. Tak szczerze, nie wyobrażam sobie mojego miasta bez kawiarni W Starym Kadrze. Aromatyczna kawa, śniadania, domowe ciasta, seanse filmowe i retro klimat to jedynie kilka z powodów, dla których warto nas odwiedzić.

Stworzenie i utrzymanie wyjątkowej atmosfery w lokalu, która zapewni klientom najlepsze warunki odpoczynku i spotkań towarzyskich oraz biznesowych. Głównym celem planowanej działalności jest zapewnienie przyszłym klientom możliwości spędzenia wolnego czasu w miłej i sympatycznej atmosferze. Wykorzystując zdobytą wiedzę postanowiłem otworzyć własną kawiarnię w miejscowości X. Oferta śniadaniowa Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia!