Przejdź do treści

Kawa w Gdyni – de Paris

Od jakiegoś czasu chciał jednak postawić na coś nowego i powiększyć zakres swojej działalności. W sytuacji dużego zainteresowania mam możliwość powiększenia lokalu. Celem będzie pozyskanie stałych klientów.

Bistro Pierre to kawiarnia przyjazna dzieciom, Warszawa już o tym wie! Zapraszamy rodziny z dziećmi, które uraczymy kompozycją słodkości spełniających marzenia i dających pełnię radości! Zaufaj naszemu zespołowi, wiemy, jak zaspokoić ukryte pragnienia każdego słodkiego szkraba.

Hipsterska kawiarnia ma wierne grono fanów dzięki połączeniu konceptu kawiarni speciality ze sklepem z winylami. W ofercie Hałasu znajdziemy głównie kawy przelewowe, a także najpyszniejszy chilly brew po tej stronie Wisły. Z kolei w imponującej kolekcji winyli można trafić krążki takich gwiazd jak Billie Eilish, Daft Punk, David Bowie, Gorillaz, a nawet ścieżkę dźwiękową z serialu „Twin Peaks” (którą mam jeszcze nadzieję zdobyć).

O każdej porze dnia napijecie się też pysznej kawy – kawiarnia w Gdyni – de Paris – od klasycznego cappuccino po aromatyczny drip. Spacerując po Gdyni, warto również zajrzeć do młodszej siostry Faworów, Nowej Fali. Kawiarnia znajduje się w tym samym budynku, co słynne kino Elektronik. Przytulne wnętrze i kameralny ogródek – bardzo mi miło przedstawić kawiarnię bardzo. Tutaj główne function grają zawartości pięknych, masywnych filiżanek, a jeśli Kenia i Etiopia nie kojarzą się wam z niczym więcej niż geografią Afryki, spokojnie – załoga baristów wszystko empatycznie objaśni.

Na flat white, cappuccino albo szybki przelew – oto adresy kawiarni, które powinien znać każdy kawosz. To miejsce gdzie możesz odpocząć i poczuć się bezpiecznie. Sala zabaw to miejsce dla każdego, doskonale odnajdą się w niej te młodsze i zupełnie dorosłe dzieci. Zawodowo inżynier jakości oprogramowania. Pracowałem przy kilku grach w tym przy Wiedźminie oraz w firmach LG i Samsung przy telefonach komórkowych. Uwielbia aktywnie spędzać czas wolny ze swoją rodziną.

Projekt wnętrza został zainspirowany koreańskim hitem telewizyjnym “W – Two Worlds”, którego bohaterowie wkraczają do fantazyjnego, animowanego świata. To się udało, bo klienci kawiarni podobno czują się, jak w kreskówce. Pozostając na ulicy Wilczej, po drugiej stronie Marszałkowskiej, znajdziemy kolejną kawową perełkę. Kawiarnia Cafe de Paris ul. Abrahama 26 81-366 Gdynia to obowiązkowy kierunek dla fanów kawy speciality. Możemy tu spróbować kawy ze wszystkich zakątków ziemi – od Brazylii przez Włochy po Timor Wschodni. A jeżeli zapragniecie nauczyć się parzyć ulubioną kawę w domu, możecie się tu wyposażyć w ziarna i wszystkie niezbędne akcesoria jak dripy, czajniki i filiżanki.