Przejdź do treści

Łeba i atrakcje w okolicach

Przyjechałeś do Łeby i chcesz się dostać na Farmę Alexa? Przyjechałeś do Łeby i chcesz się dostać na port jachtowy? Przyjechałeś do Łeby i chcesz się dostać do Słowińskiego Parku Narodowego?

Skorzystaj z Taxi Łeba!

W Krakowie meleksy obwożą wycieczki objazdowe po mieście. Idealnie sprawdzają się także w nadleśnictwach, bo nie płoszą zwierzyny. Od katastrofy uratowali mielecką firmę nowi inwestorzy – Andrzej Tyszkiewicz, który pełnił wcześniej funkcję dyrektora warszawskiego FSO, i jego żona Dorota.

Powstało 10 prototypowych pojazdów elektrycznych. Kiedy Amerykanie zdecydowali się na ich zakup, w 1971 r. Część nakładów na badania i rozwój to środki własne, ale również przez szereg lat korzystaliśmy z programów NOT czy NCBiR. Kadra, którą zatrudniamy posiada duże doświadczenie.

Duże hotele często korzystają z pojazdów posiadających specjalne zabudowy do przewozu walizek oraz pościeli. Jakiś czas temu na bazie meleksa powstał pojazd do malowania pasów na drogach” – wylicza Cieszyński. „Jeśli zaś chodzi o rynki zagraniczne, to sytuacja ta bardzo się różni na każdym z nich. W Szwecji większość odbiorców stanowią duże zakłady przemysłowe i firmy z branży komunalnej. W Chorwacji wiele pojazdów trafia do branży turystycznej. Podobnie jest w Grecji i we Włoszech” – dodaje Izabela Żelazko.

Dorota Tyszkiewicz pozostaje prezesem firmy po dzień dzisiejszy. Umieść w kodzie strony odpowiednie znaczniki HTML pobrane z ramki znajdującej się poniżej. Fragment kodu oznaczony jako katalog_grafiki należy zastąpić odpowiednią dla Państwa strony internetowej nazwą katalogu grafiki. Receptą na sukces jest nigdy nie odpuszczać i bardzo ciężko pracować, wierzyć w to, co się robi i nie czuć kompleksów w stosunku do konkurencji z zagranicy. Klient zadowolony zawsze wraca, a często także przyprowadza nowych odbiorców. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.