Przejdź do treści

Pyszne lody, gofry, a nawet ciasta

Marzyłam od dawna o nowej restauracji na Sołaczu i w końcu się doczekałam. W Kulce zjecie pyszne lody, gofry, a nawet ciasta typu sernik czy beza. Nasza lista liczy ponad 20 miejsc i cały czas dopisujemy nowe. Nazwa nowej kawiarni nie jest przypadkowa – to projekt przyjaciół, których łączy słabość do dobrej kawy.

Podawane są z sezonowymi produktami, domowymi piklami i ricottą, która powstaje z resztek mleka niewykorzystanych po jego spienieniu. W Forum nic się nie marnuje – od niedawna właściciele sami robią też kombuchę, wykorzystując herbaciane i kawowe pozostałości. Na spieszących się czeka gablotka pełna ciast i portugalskich pastéis de nata. Jeżeli zobaczycie w niej ciasto marchewkowe, bez wahania je zamówcie! Na co dzień Milusiowo oferuje ciasta i desery własnej produkcji. Można tu skosztować kawy z gdyńskiej palarni, czy też lodów rzemieślniczych od lokalnych wytwórców.

Ptysie, pączki, bezy, amerykanki, eklerki i kruche ciasteczka. Zapewniamy także wyjątkowe, drobne wypieki przygotowywane na specjalne okazje. Zasięg działalności kawiarni będzie obejmował całe miasto X.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Plus za obsługę oraz genialnie wykonaną ceramikę. Przyjemne miejsce do odpoczynku po zwiedzaniu Starego Miasta. Super miejsce, w centrum a jednak o wiele spokojniej niż na Długiej – kawiarnia Gdynia

Na życznie grup w Gdyni organizowane są również pokazy magiczne i z dużym żalem muszę przyznać, że nie było okazji go obejrzeć, bo zegar był dla nas nieubagany – musieliśmy biec na spotkanie. Kto by pomyślał, że tak fantastyczne miejsce znajdę w Krakowie? Byliśmy tam dosłownie kilka miesięcy temu i mimo wielogodzinnego spaceru – nie udało nam się Dziórawego Kotła dostrzec!