Przejdź do treści

sięgnij po ofertę Łeba Taxi

Za przewóz pupila bez transportera pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 złotych, chyba, że mowa tu o psach przewodnikach. Zupełnie inaczej kwestia ta wygląda w momencie, gdy zwierzak przewożony jest w specjalnej klatce bądź specjalnie przystosowanym do tej roli kontenerku. Wówczas za kurs taxi Łeba zapłacimy standardową kwotę wynikającą ze wskazań taksometru. Usługa związana z przewozem rzeczy na terenie Warszawy niezwykle przydaje się podczas robienia większych zakupów w sklepie AGD czy meblowym. Po tego typu opcję sięgają także osoby, które są w trakcie przeprowadzki czy też organizują duże plenerowe przyjęcia, gdzie konieczne jest przewiezienie odpowiedniego sprzętu. Jeśli potrzebujesz samochodu, którego gabaryty pozwolą na wygodne przewożenie różnego rodzaju rzeczy, sięgnij po ofertę Eko Taxi!

Od tego momentu auto nie będzie pojawiało się w planowaniu zbiórek/rozwózek i nie będzie można przypisać tego auta do żadnego kursu. Maksymalna ilość dni na powrót dla podróży w dwie strony. Opcja ta włącza w formularzu zamówienia możliwość wyliczenia ceny za przejazd z uwzględnieniem promocji i rabatów. Wciśnięcie tego przycisku powoduje ukazanie się okienka do wyboru pliku graficznego z {logo|emblem|brand} firmy. Optymalny rozmiar grafiki nie powinien przekraczać 500×70 pikseli.

W obliczeniach możemy uwzględnić dodatkowe adresy START i STOP. Najczęściej są to adresy miejscowości, z których wyruszają busy, lub miejsca ustalone na przesiadki. W zakładce 'Planowanie’ (Rys. 7) przypisujemy pasażerów do odpowiednich busów.

Umowa kupna obejmuje zakup licencji na czas określony w warunkach licencji i wygasa wraz z jego upływem. Użytkownik, który chce korzystać z Oprogramowania po wygaśnięciu licencji ma prawo do przedłużenia jej na kolejny okres czasu według aktualnych cen wyspecyfikowanych w cenniku dostępnym na stronie WWW produktu. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Bus to potoczna nazwa pojazdu przeznaczonego konstrukcyjnie do przewozu powyżej 7 i nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą. Przeczytaj opis usługi i dowiedz się jak uzyskać licencję. Tematem numeru są nowoczesne systemy informacji pasażerskiej. Ponadto w numerze rozmowa z prezesem PKP Intercity Jackiem Leonkiewiczem, a także Henrykiem Grucą, Grzegorzem Langem i Przemysławem Schmidtem.