Przejdź do treści

Taksówki dla niepalących oraz bagażówki

Rozbudowujemy także ofertę, dzięki czemu zyskuje ona na konkurencyjności. Wykorzystujemy maksymalnie możliwości przewozowe. Obserwujemy rynek i poszukujemy obszarów, w których transport osób i mienia może ułatwić codzienne życie, czy wesprzeć promocję marki. Oferujemy przy tym tanie rozwiązania – rozsądny stosunek ceny do jakości zawsze jest dla nas ważnym wyznacznikiem. Naszym największym atutem, a przy okazji czymś co nas wyróżnia, jest przedstawiona wycena przejazdu przed rozpoczęciem kursu – taxi Łeba.

W naszych taksówkach można płacić kartami płatniczymi i kredytowymi. W zależności od potrzeb naszych Klientów zapewniamy samochody z klimatyzacją, taksówki dla niepalących oraz bagażówki. Wszystkie usługi realizujemy z pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu nasza korporacja cieszy się dużym uznaniem krakowskich Klientów. Skąd biorą się nasze konkurencyjne na rynku ceny?

Kiedy rozpoczęliśmy współpracę w 2012 roku, był to najbardziej innowacyjny system dla taksówek na rynku i uważam, że w dalszym ciągu taki pozostaje. System cały czas się rozwija, jest stabilny i działa bez zarzutu. Nowe moduły są zawsze dobrze przemyślane i dopracowane. Tanie taxi we Wrocławiu – jedna stawka przez całą dobę w aplikacji – tylko 3 zł/km. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej Polityce prywatności.

Z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. 1 pkt {3|three} i {4|four} ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Brytyjska firma Imperium Drive postanowiła znaleźć sposób na obniżenie kosztów przejazdu taksówką. Najprostszym sposobem jest stworzenie samochodu bez kierowcy, który sam podjedzie do klienta. Wystarczy mieć odpowiednią aplikację w smartfonie, a po jej uruchomieniu zamówić pojazd.

Czego nie lubią kierowcy w Łebie i innych miastach? Savoir-vivre to inaczej zasady dobrego wychowania, które obowiązują również w warszawskich taksówkach. Opisują one, jak należy się zachowywać w …

Podczas trwania testu można wprowadzać zmiany by dopasować system do własnych wymagań. Dziękujemy za pomoc we wdrożeniu systemu w naszej korporacji Dariuszowi wraz z całą ekipą! Stawiamy na długotrwałą współpracę w systemie KOMBO SYSTEM TAXI. Jeśli potrzebują Państwo zaufanej i taniej taxi w Bydgoszczy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy Klientom najniższe ceny oraz stawkę za kilometr, której nie zmieniliśmy od 12 lat.

Teraz zlecenia można wprowadzać do systemu również na smartfonie. Mobilny Dyspozytor pozwala, szczególnie niedużym korporacjom, zaoszczędzić na kosztach zatrudnienia dyspozytorek. Zlecenia w początkowej fazie rozwoju korporacji może przyjmować dowolna osoba posiadająca smartfon, np. Upoważniony kierowca taksówki, czy też właściciel korporacji lub członek rodziny, w trakcie wykonywania innych zadań. Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, ale i z wieloma firmami, z którymi zakres i forma świadczonych usług jest wspólnie uzgadniana. Pozyskujemy nowych pracowników oraz rozbudowujemy flotę pojazdów.