Przejdź do treści

Wygodne podróże po mieście

Po lewej znajdziesz informacje o tym, jakie ciasteczka i skrypty są używane, oraz jaki wpływ mają na twoją wizytę na stronie. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Firmy, których pracownicy przemieszczają się po mieście, mogą otrzymać swój indywidualny profil w taxi łeba.

Ten sam okres z pakietem ubezpieczeniowym kosztował 341,00 euro (dodatkowe zabezpieczenie 300 euro na karcie lub gotówką). Otóż bowiem, dziś pan Koszmarny bierze na ruszt Sardynię i ma zamiar powiedzieć o niej wszystko, co warto wiedzieć przed wyjazdem. Czyli gdzie najlepiej nocować, jakie są ceny (uprzedzam, że nie najniższe), na co uważać i jak zwiedzać wyspę samochodem. Oprócz tego będzie jeszcze kilka rzeczy, istotnych przy planowaniu wakacji na własną rękę, ale nie uprzedzajmy faktów. Administratorem danych osobowych są NNV sp.

Jest bilet na 75 minut i następny na 24 godziny. W tramwajach wodnych psy mogą pływać za darmo wg zasady jeden pies na jednego właściciela, który wykupił bilet. Według przepisów psy w tramwaju wodnym powinny być na smyczy i powinny mieć kaganiec. Dzieci do lat 6 liniami ACTV pływają za darmo. Dzieci od 6 lat i więcej płacą za bilet pełną cenę, jak dorośli.

Da się znaleźć niedrogi posiłek (np. pizza za eight euro, naleśnika za 6 euro albo kawę+kanapkę w lokalnej kawiarni za 4 euro). Ale za jedno dobre danie w restauracji trzeba raczej liczyć euro. Poza turystycznymi miejscami może być ciut taniej. Ceny w sklepach są podobne/wyższe od tych w Polsce.

Jeśli potrzebujesz tanio dojechać gdzieś dalej zadzwoń do nas, umówimy się na konkretny termin i wynegocjujemy odpowiadające ci stawki. W związku z nieustannym rozwojem firmy, pozyskiwaniu coraz większej ilości nowych klientów poszukujemy osób do pracy w charakterze kierowcy taxi. Planujesz kilka regularnych kursów w jedno miejsce?

R.

Skromnie wyposażone egzemplarze z dieslami 1.9 czy 1.6 TDI to doskonały materiał na taksówkę. Topowy wariant 3.6 VR6 nie wypada blado nawet na tle samochodów z półki premium – nie tylko pod względem dynamiki jazdy, ale również dostępnego wyposażenia. Konfiguracja i przebieg bardzo istotnie wpływają na przebieg używanych Superbów. Optymalnym wyborem będzie mocny diesel 2.zero TDI, w miarę możliwości zestawiony z ręczną skrzynią biegów (DSG oznacza wyższe koszty serwisowe).